Türk yazılımcılar neden Sesli Chat ve Mobil uyumlu sohbet paneli yapamıyor?

                                       Türkler, Sesli chat ve Sesli sohbet paneli neden çıkaramıyor..!

   Kimseden saklayacak birşeyimiz yok, malesef türk yazılımcılar bir türlü mobil uyumlu sesli chat paneli hala yapamamış ve ülkemizdeki site sahipleri sıkntılı.

2019 yılına girmeye günler kalmışken bizler hala yazılı sohbet sistemleri ile vakit kaybetmeye devam etmekteyiz. her nedense yabancı yazılımcılar canlı video yayınlarına geçmiş yüzbinlerce $ kazanırken bizler boş yazılı sohbet panelleri ile vakit kaybetmeye devam ediyoruz. bazı sesli chat panellerine bakıyoruz malesef rezillik içinde olduklarını söylemek mümkün. Bizce işin aslı şu, ceplerinde para olmayan bir çok panelci başka yazılımcıların kopyalarını alarak ortalığa çıkmakta hiç emek vermeden ceplerinden 5 kuruş sermayesiz iş yapmaya çalışmalarından kaynaklanan durumla alakalıdır.

                           Sermayesiz Mobil uyumlu sesli chat paneli yapabilirmi.?

    Bu soruyu sormak bile bana o kadar saçma geliyorki sizlere anlatamam, bu gün en ufak bir işletme açsanız bile cebinizde mutlaka sermayeniz olması gerekir eğer sermayeniz yok ise hiç bir iş yapamazsınız. hadi paranız yok anladık yada paranız var harcamak istemiyorsunuz gerçi bana sorarsanız panelcilerin %90 aç ama neyse : )) hadi paranız yok anladık, bari bilginiz olsun ama oda yok. Sizlere tavsiyemiz aklınızı başınıza toplayın ortaya güzel mobil uyumlu sesli chat paneli çıkarın. yoksa bu gidişle kapıya kilit vuracaksınız bizden söylemesi.. kendinize iyi bakın..

 

 


Sesli Chat Konuları 0 Yorum12 Aralık 2018 299 Görüntüleme