en iyi panelcien iyi panelcilermobil sohbet panelisesli panelsesli sohbet panelsesli sohbet panelisesli sohbet sitelerisohbet panel fiyatlarısohbet paneli

sohbet panel fiyatları

sesli sohbet paneli

 sohbet panel fiyatları yakın zaman içinde açıklanacak merakla bekliyoruz.

 Her kezin merakla beklediği yeni sohbet panel fiyatları yakın zaman içinde merakları giderecek her zamanki gibi paneller inş önümüze çıkmaz.

 piyasada bulunan bir çok mobil sohbet paneli 5 para etmez

kimi sohbet panelini öve öve bitiremiyor panelin içeriğine bakıyoruz eh işte idare eder diyoruz, renkler mobil sohbet uyumlu oluşu bazı açıkları kapatıyor diyelim, yıl olmuş 2019 hala panellerde ses sorunu, kamera sorunu var hangi yüzle piyasaya çıkıp sohbet paneli yaptık derler inanın anlamam ama daha enteresan olanı bu panellerin rağbet görmesi inanılır gibi değil ama gerçek, siz doğru düzgün sistem çıkaracak ne paranız var nede yazılım işinden anlıyorsunuz sizden bir şey beklemek zaten hata olur.

mobil sesli panelci olarak gezen arkadaşlar haahi diye sistem var gidin  bakın : ))

Örnek vermiş olduğumuz mobil sohbet sistemi görünce sanırım bu işi bırakmaya karar verirseniz sizi anlayışla karşılarım ancak ben bir site sahibi olarak bundan üzüntü duyacağımı bilmenizi isterim, neden bizim sesli chat panel yazılımcıları mobil uyumlu panel yapamıyor? teknoloji’mi geride yoksa sizmi geridesiniz merak ediyorum kendinizi geliştirmeyi düşünmüyormusunuz?

sohbet panel yapan arkadaşlar bu yazımıza lütfen dikkat

kendilerine bu soruları sorduğumuz zaman aldığımız cevap şu: hakkımızı alamıyoruz, bende o zaman şu soruyu sormak isterim.

neden o zaman mantar gibi  çoğalıp duruyor bunlar, siz kaliteli çalışın emeklerinizin karşılığını illaki alırsınız buradan site sahibi arkadaşlara seslenmek isteriz ses sorunu olan hiç bir panele boşuna ücret ödemeyin bir öok sitenin boş olduğunu görmekteyiz bunun nedeni panellerde ses sorunun yaşanmasından kaynaklanır ses sorunu yaşadıktan sonra mirc sohbet panellerini kullanın tavsiye ederim umut ederim yeni panel ve fiyatları ile insanları yormaz daha güzel sohbet plartformları elde ederiz biz yinede bütün panelci arkadaşlara çalışmalarında başarılar diliyoruz. sizlerden mobil uyumlu sesli sohbet paneli bekliyoruz tek isteğimiz bu. satırlarımıza burada son verirken eleştirimizle umarım sizleri üzmemiştiriz amacımız sizi üzmek değil tam tersi daha iyi gayretlerle çalışıp beklentilerimizi yerine getirmeniz tüm sohbet panel’ci arkadaşlara SAYGILARIMIZI İLETİRİZ ..

 

Bir cevap yazın