Kameralı Sohbet

Sesli Chat Sitesi

sesli chat siteleri

Sesli Chat Sitesi

Bu gün sizlere boş vaktinizi nasıl keyifli geçireceğinizi anlatacağım tek yapmanız gereken kendinize güzel bir arkadaşlık sohbet plartformu bulmanız ancak her sohbet sitesi sizin için keyifli olmayabilir sizin yapmanız gereken kendinize uygun güzel bir sohbet sitesi bulmak peki böyle bir siteyi nasıl buluruz?

Sesli chat sitesine nasıl giriş yapılır

İlk yapmanız gereken arama motoru google açmanız ve mobil sesli yazarak aradığınız siteye ulaşmak ve ilk acılan pencereye tıklayıp siteye giriş yapın ve nick yazınız sonrada siteye giriş yapın ve orada sohbet eden bir çok insanla karşılaşacaksınız ilk anda sitedeki sohbeti ve samimiyeti görmeniz gereklidir peki neden, ilk izlenim çok önemlidir kendinize sıcak bulmadığınız..

Bir sohbet sitesi ilk aşamada soğuk gelebilir hemen acele etmeyin kendinize ve karşıdaki sohbet edenlere biraz zaman tanımanızı önemle tavsiye ederim öncelikle bir sohbet odasına merhaba diyerek sohbetinize başlayın gerçekten samimi  ortam ise selamınızı alacaklardır buranın güzel bir ortam olup veya olmadığını hemen anlayacak sonra neler yapmanız gerekiyor?

Sesli Chat siteleri’de dikkat etmeniz gereken hususlar. 

Siteye ilk giriş yaptığınız için biraz bekleyin insanların yazılarını okuyun bunu neden yapmalısınız. oradaki insanların hangi konu üzerine sohbet ettiklerini emin olun ve sizde konuyu anladığınızda sohbetinizi devam edebilirsiniz.

giriş yapmış olduğunuz sitede kesinlikle argo ve hakaret edici sohbet ve kelimelerden mutlaka uzak durunuz insanlar sizin kaliteli ve kültürlü olduğunuzdan emin olsunlar argo ve hakaret yazılar sizin siteden uzaklaşmanıza neden olabilir bunu unutmayın ve insanların size bakış açısı olumsuz olabilir bu hususlara mutlaka dikkat ediniz.

Sesli chat Kurallarını mutlaka okuyunuz.

Site kuralları mutlaka okunmalı bir ortama girdiğinizde kurallarını bilmenizde her zaman fayda vardır bunun nedeni olarak belki sizin istemediğiniz bir sohbet sitesi olmadığını görebilirsiniz o zaman yapmanız gereken şey oradan uzaklaşmak olacak yoksa can sıkıcı hadiselerle muhatap olmak zorunda kalmazsınız

Size sesli chat önerimiz.

Bizleri dinlerseniz keyifli sohbete yelken açmış olursunuz aksi halde canınız sıkılabilir kötü bir gün geçirmenize sebep olur biz bunu istemeyiz şimdiden hoş sohbetler dileriz..

 

Bir cevap yazın