sesli chatsesli chat mobilsesli chat sitelerisesli sitesesli sitelersesli sohbetsesli sohbet siteleri

sesli chat mobil versiyon

sesli sohbet, sesli chat mobil

sesli chat mobil 2018 versiyonu çıkmıştır..! 

Bu yazımız bütün sesli chat ve sesli sohbet site sahiplerinin merakla beklediği 2018 versiyonu sizlere tanıtmak için ele aldık.

Tüm  sesli chat ve sesli site sahipleri nasıl bir versiyon çıkacağı merak ve heyecan ile beklediler.

sesli chat, sesli sohbet severler yıllardır eski sürümü kulanmış ve artık beklentileri günümüz itibari ile karşılayamaz olmuş yeni arayış içerisine girmişlerdir, eski sürümün mobil girişli olaması sesli site sahiplerinin üye kaybetme nedenlerden biri olmuştur. sesli mobil versiyonu günümüz itibari ile çok geçikmiş tüm çalışmalar boşa gitmiş olması bizleri bir hayli üzdü.

speakychat odaları neden telefonlara uyumlu değil?

speakychat paneli bildiğiniz gibi mobil versiyonu uyumlu hale getirememiş site sahiplerini sıkıntıya sokmuştur bu sorunların bir an önce,

giderilmesi mağdur durumda olan site sahiplerinin sorunları çözülmesi gerekli aksi halde yüzlerce sitenin sonu gelecek bir devrin sona ermesine neden olacak.

Site sahipleri bu durumu can sıkıcı olarak açıklamışlardır.

yıllardır speakychat oda ve panel sistemi kullanmış olan kişi sayısında ciddi düşüşler görmekteyiz ancak verilen emekleri göz ardı etmemek lazım.

senelerdir site sahipliği yapıp bir anda her şeyin alt üst olması bizleri gerçekten üzmüştür sesli chat mobil mobil uyumlu hale gelir bilinmez ancak bazı kişiler bunu fırsata çevirmek için arayış içerisine giren bazı site sahipleri uyumlu panel duydukları hemen değerlendirme ancak bazı kişiler bunu fırsata çevirmek için arayış içerisine giren bazı site sahipleri uyumlu panel duydukları hemen değerlendirmeye alacak biliyoruz,

bazı mobil sistem sahipleri kendi tasarımız sese uyumlu diyerek kandırdıklarını düşünürsek sorunların ne kadar büyük olduğunu anlamış oluruz umarım.

mobilsesli.com mobil versiyonu sistemini kullanmış sıkıntılarını büyük ölçüde gidermeyi başara bilmiştir

kullanmış olduğu panel ikon animasyonlar ayrıca sisteme güzellik katmış üyelerin keyifli saatler geçirmesi ile kadar isabetli karar aldığını ortaya koymuştur.

Sizler en kaliteli sohbet sitesini seçerek bizi ayrı sevinç kaplamış mutluluğumuzu katlamıştır, sizlerle daha ileri adımlar atacak olmakta gurur duyarız.

yazımızı burada noktalarken güzel sohbet diler kısmetiniz açık olmasını en içten dileklerimiz isteri. Esen kalın..

Bir cevap yazın