Kameralı Sohbetmobil chat panelimobil sohbet paneli

Mobil uyumlu sesli sohbet sitesi

mobil uyumlu sohbet sitesi

Mobil uyumlu sesli sohbet sitesi seslichat

Sitemizi mobil uyumlu hale getirdik, bildiğiniz gibi üyeler ne kadar rahat sohbet ederler ise siteniz talep görür

üyelerin istek ve taleplerini her zaman göz önünde bulunduran mobilsesli.com kendini yenilemiş ara yüzü deyişmiş olarak hizmeti devam eder.

Mobil uyumlu sitemiz + puan kazanır üyelerinin rahatını göz ardı etmez üyelerimize ücretsiz üyelik, arkadaş oluşturma,özel sohbet, kendine özel oda açarak arkadaşlarını ile güzel ortam kurmalarına vesile olmanın huzuru ve mutluluğu üyeleriyle yaşar, hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Üyelerimiz Kendine Özel oda açabilir. chat özel oda kurallarını kim belirler?

Mobilsesli.com özel oda açmak isteyen tüm üyelerine hizmet konusunda yardımcı olur asla bir ücret talep etmez.

Site politika hizmet üyelerine karşılıksız olarak vermek zorunda kılar, özel oda açan üyeler oda içindeki kuralları belirler kendi kurallarını oluşturmak isteyen üyeler site politika gereği dil,din,ırk ayrımı yapamaz odalarına gelecek misafirlerinin mumnuniyeti oda sahibinin sorumluluğundadır sitemizde açılmış olan tüm odaları site yönetimi açma,kapama yetkisine sahiptir.

seslisohbet kuralı olmak zorunda, site kuralları neden önemli? Şartlar katımı.

Sohbet kuralları bakarsanız üyelerimizi korur sizlerin daha rahat sohbet etmenizi sağlar şartları asla ağır değildir. sohbet ortamı +18 yasaklamış küfür hakaret içerikli yazılar uzaklaşma sebeplerden biridir özel bilgileri 3. şahıslar ile paylaşmaz.

Site Kuralı uygulanmadan önce uyarı yapılırmı?

Bazen kuralını okumadan önce siteye giriş yapan üyelerimiz malesef sürekli ihlal içerisinde olur ve kendilerine gerekli uyarılar yapılır.

peki uyarılmasına rağmen üye kuralları ihlal etmeye devam ederse ne olur?

ilk önce kendisine  1 dakika susturma cezası verilir yazı yazması engellenir tüm uyarıya rağmen devam ediyorsa ban yetkisi kullanır 1 gün siteden uzaklaştırılır aksi durumda üyeliği iptal edilir bu uygulama sizlerin daha rahat sohbet etmesi için yapılır talepleri bize mail olarak veya admin ile iletebilir sizler için buradayız yazıma burada son verirken hepinize iyi günler dilerim. aşk huzur mutluluk sizlerin yanında olsun.

mobil uyumlu sesli sohbet sitesi chat olarak en iyi hizmet vermekten onur duyarız. neşe ile kalın..

 

Bir cevap yazın