Kameralı Sohbetmobil seslimobil sesli chatmobil sesli sohbetmobil sohbetmobil sohbet arkadaşmobil sohbet panelimobilsesli chat

mobil sohbet uygulamaları

mobil sohbet

   mobil sohbet uygulamaları: 2019 yeni yıla 1 aydan az zaman kaldı mobil sohbet uygulama hizmetleri hız kazandı. sohbet uygulamaları

Sohbet site sahiplerinin merak beklediği mobil sohbet uygulamaları fiyatları ve özelikleri nasıl olacak.

Her ne kadar IOS işletim sistemiyle çalışan cihazları olan kullanıcılar, bugüne dek Apple’ın getirdiği birçok yenilikten, uygulamadan ve güncellemeden yararlanmışsa da, MacOS kullanıcıları için durum aynı ölçüde gelişmedi. Apple şimdi, IOS kullanıcılarının mobil sohbet  yaşadığı deneyim kalitesini çoklu platformlara taşımak istiyor. Bu bağlamda şirketin, yazılım geliştiricilerin hem de MacOS tabanlı olarak çalışacak tek versiyon uygulamalar geliştirmesine olanak tanıyacağı söyleniyor.

Mevcut durumda mobil uygulamalari geliştiriciler, aynı uygulamanın IOS ve MacOS için ayrı ayrı versiyonlarını hazırlamak zorunda. Hatta MacOS tabanlı uygulamaların, IOS tabanlı olanlar kadar sık güncellenme için kararsız çalışmaya daha eğilimli oldukları da biliniyor.

mobil sohbet uygulamaları

Apple yetkilileri ise konuyla ilgili olarak önümüzdeki yılın sonbahar aylarını işaret ediyor. “Marzipan” adını alacağı konuşulan birleşik sistemin, yaz aylarında düzenlenecek ve IOS 12 işletim sisteminin de tanıtılması planlanan Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı (Apple Worldwide Developers Conference) etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Söylentiler sistemin hayata geçmesi yönünde olsa da Apple’ın bu planı hâlâ kesinleştirmediği, bu yüzden de sistemin uygulamaya aşamasına geçemeyebileceği de kulislerde konuşuluyor. Bakalım Apple, geliştiricilerin elini rahatlatacak bu yeni sistemi pratiğe dökebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

mobil sohbet uygulama gerekli..

Kullanıcılar adına avantajları ardı ardına sıralayan data paketleri, internet ağıyla örülü yaşam alanları ve bunlara erişimin kolaylaştığını artık hızla öğreniyoruz. Bir dönem kullanıcılar için çok önemli yer edinen SMS’in de giderek önemini kaybettiği gerçeğine şahitlik ediyoruz. Bu rekabette kendine yer bulamayan ve ilk kaybeden SMS dünyası artık cazibesini kaybetmiş durumda. Geliştirilen yeni mesajlaşma uygulamaları, son birkaç yıl içerisinde en hızlı büyüyen kategoriler arasında üst sıralarda geliyor.

Sesli görüntülü sohbet ve mobil sohbet uygulamaları

Yeni mesajlaşma uygulamaları fotoğraf paylaşım olanağı, sesli ve görüntülü sohbet avantajları sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. En fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları insanların tercihi olabiliyor.. Kendinize iyi bakın saygılarımızla…

 

Bir cevap yazın