mobil seslimobil sesli chatmobil sesli sohbetmobil sohbetmobil sohbet arkadaş

mobil sesli sohbet

Mobil sesli chat

Mobil sesli sohbet, neden fazla rağbet görmekte?

Mobil sesli sohbet kullanıcılar mobil üzerinden en rahat şekilde sohbet etmeye olanak sağlar  bu olanak hem kullanış açısından. Rahat sohbet etme imkanı sunar, sistem kullanan açısından kabul görmüş rağbet görmekte tasarım acısından bakacak olursak.?

ilk bakışta mobil tasarımlar gözleri kamaştıran

Günümüz itibari ile bir çok farkı tasarım ve dizaynlar karşımıza çıkmakta ancak mobil uyumlu konusuna gelince malesef sınıfta kalan kaldıklarını görmekteyiz sınıfta kalan bazı çalışmalar aslında emek verilmeyen daha basit hiç harcama yapılmayan kabul görmeyen mobil sistemler görmekteyiz neden bazı site sahibi arkadaşların basit uygulamaları kullanmakta.

 Basit uygulama ve panelleri site sahiplerinin tercih sebebi ne olabilir

Bu sistemlerin nedenleri ile kısaca özetlemek gerekirse ucuz olmaları ancak bu anlayış sohbet kalitesini düşürmüş talebin azalmasına neden olmuştur sisteme giriş yapan üyelerin zorluk çekmeleri, ses kalitesi yayın kalitesenin düşük olması arada ses yayının kesilmesi talep ve ilgiyi malesef düşürmüş sitelerin çöküşüne neden olmuştur peş peşe kapanan siteler bunun kanıtıdır.

       piyasada kaç tane kaliteli mobil sesli sohbet paneli var sorusunu kendimize soralım.

Cesur yüreklilikle şunu söyleye bilirim bana göre azdan çok az desek doğru olur, Ben bazı durumları şu şekilde özetleyelim

  1. panelci diye ortaya çıkan bir çok kişinin kopya paneller ile ortalıkta dolaşması akabinde çok kötü hadiseleri beraberinde getirmiş olmasıdır.
  2. site sahipleri bu tür kişilerle çalışması olayı körüklemesidir
  3. bazı panel kurduğu iddaa edip aslında bir şeyden anlamıyor olması

hataların üst üste gelişi bazı site sahiplerinin onca emeklerine rağmen kapamışlardır, sohbet sitesi açmak isteyen arkadaşlar eğer bu tür işlerden bilginiz yoksa asla site açmayınız paranıza en önemlisi uykusuz kaldığınız gece ve en çokta emeklerinize çok üzülürsünüz bu işi yamak istiyorsanız kurumsal firmalar’la çalışmanızı önemle dile getirmek isteriz site sahipleri bilgisizlik yüzünden kandırıldıklarını bilmenizi isteriz.

Satırlarımıza son verirken bir sonraki makalemiz panelcileri eleştiri üzerine olacaktır biliyorum bazı kişilerin canı çok sıkılacak bir iş yapıyorsanız eleştirilere acık olacaksınız..!

gecenin bu saatinde bir makalemizin daha sonuna geldik herkese hayırlı geceler diliyorum.. Saygılarımla..

 

 

 

 

Bir cevap yazın