Kameralı Sohbetmobil sohbetmobilsesli chat

Mobil Chat

Mobil Chat Sohbet Sitesi

Mobil Chat Herkesim insanın elinde bulunan cep telefonları ve bu sayının inanılmaz şekilde artması’dan kaynaklı durum.

Dedik’ya herkesin elinde mobil cep telefonları var diye günümüzde gerekli olduğunu biliyoruz  bu vesileyle daha rahat şekilde sohbet edile biliniyor buda  sohbet sitelerinin gün geçtikçe artmasına neden olmaktadır.

Teknoloji neden bu kadar  hızlı çağa ayak uydurmak zorlaşıyormu? telefonlar sürekli değişirmi..!

Aslında insanların sürekli telefon değiştirme sebepleri bize göre çok anlamsız ancak bazen aşırı ileri gidip anlamsız bir şekilde mobil  telefonlarını değiştirme gereği duyuyor acaba bu gösteriş merakının sebepleri ne olabilir bunu bilemeyiz yoksa herkesin çılgın gibi telefon değiştirmesi ne anlama geliyor sizin yorumlarınız bırakıyorum.

 

Mobil chat siteleri hayatımızda ne anlam ifade ediyor?

Ben bunu bazı insanların hastalık derecesine getirdiğini düşünmek kendilerini kontrol edemez hale gelmiş hayatını chat sitelerine adamış insanları görmekteyiz bunun ne kadar tehlikeli durum olduğunun farkına varmaları çok önemli aksi halde bir çok insan gerçek hayattan uzaklaşmış kendini sohbet sitelerine adamış insan olarak günümüze taşınır hale gelmiştir bu korkunç durumun biran önce psikolojik destekle atlatılması gerekecektir.

Kendini Sohbet Sitelerinde Kaybedenler.

Buradan bir çok insanın dikkatini çekmek isterim sohbet ortamları siz kullanıcılara kafanızı dağıtmak ve boş zamanı burada keyifli şekilde geçirmeniz içindir

Bunu lütfen unutma sanal ortama kendiniz kaptırıp  insanları bile unutur hale gelmeyin aksi halde bunun açı sonuçları olacak sizlerin böyle bir boşluğa düşmenizi açıkçası istemeyiz. sanal sohbeti kendinize mutlaka keyifli hale getirmeni isteriz.

(Sohbet Sitelerinde ne kadar zaman geçirmeliyim)

Bunu belli bir saatle vurgulamak zor ancak tek yapmanız gereken bilgisayar başında sıkıldığınızda anında uzaklaşmanız gerekir bunu bir an bile tereddüt  etmeyin çünkü daha fazla vakit geçirdiğinizde size keyif değil tam tersine sıkıcı hale gelecektir zamanı geldiğinde sohbeti bitirin tavsiye ederiz.

Bu makale faydalımı

umarım bu makalem size faydalı olmuştur biz üzerimize düşeni engin tecrübemize dayanarak sizin ile paylaşmak istedik şimdilik yüzünüz sevgi aşk tebessüm eksik olmasın hayırlı geceler diliyorum kalın sağlıcakla seviliyorsunuz..

 

 

 

Bir cevap yazın