En iyi panelci adını kullananlar?

                                     En iyi panelciyim diyip ortalığa çıkan bir çok panelci'le karşılaşmak.!! 

  Kendine ben en iyi panelci yakıştırmasını yapan bir çok kişi ile karşılaşmak mümkün ancak bir çoğunun aslında hiç bir şey bilmedikleri ortaya çıkmıştır.

öncelikle panelci dediğin kişinin bilgii ve birikimi nedir bunları çok iyi bilmek lazım ancak günümüzde mantar gibi çıkan kişiler kendine ben en iyi panelci yakışmaları yapması aslında bu işin çivisnin çıktığını görmekte oluruz. peki neden bu işi bir çok kişi yapıyor bunlara sesli sohbet panel açma hakkını neden veriyorlar bizim kendimize sormamız gereken asıl soru bu.

        SpeakyChat denilen sistem günümüz 2018 yılı itibari ile uygunmu.?

Ben kesinlikle günümüz göre uygun olmadığını düşünüyorum bir çok tarayıcı girişi bulunmayan sistem ve sohbet panelli nasıl uygun olabilir diye düşünmeden geçemiyorum tam tersi ayaklar altında gezen sistem olarak düşünür hale gelmiş durumdayım. mobil uyumlu olamayan paneller ile kendini en iyi panelci diye tanıtmak hangi mantığa sığar sorunusunu sormak gerekir.

                                 Ucuz sistem ile mobil girişi olamayan panelleri kullamayınız.!  neden?

Ceplerinde para olmayan kişiler kendilerine en iyi panelci yakıştırması yapabilmesi çok ilginç bu ortamda tek olmak istiyorsanız cebinizden para harcamak ve yeni sistemler yapmak veya yaptırmak zorundasınız ancak bu şekilde marka olabilir aranan firma olursunuz aksi halde sıradan isim olmaktan kurulamaz ve müşterinize hitab edemez elinde tutamazzsınız bizden söylemesi. makalemizin son veriyoruz kendinize iyi bakın yarın görümek dileği ile.. Saygılarımızla..

 

                                    


Haberler 0 Yorum13 Aralık 2018 340 Görüntüleme